SIKÇA SORULAN SORULAR

Sizler için çok sorulan soruları derledik

Bilgisayardan veya laptoptan Google Chrome web tarayıcısı ile izlemenizi tavsiye etmekteyiz. Opera ve Mozilla Firefox tarayıcılarını alternatif olarak kullanabilirsiniz. Tablet veya akıllı telefondan sorun yaşayabilirsiniz fakat Android cihazlar için Google Chrome , İOS cihazlar için Safari uygulamasını kullanabilirsiniz.
İzlediğiniz derslerin takibini yapmak için Güncel Eğitimlerim panelinde her dersin altında yer alan İlerleme Çubuğunu takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Devam et butonu ile ilerleme durumunuzu inceleyebilirsiniz.
Sistemimiz web tabanlı çalıştığı için internet bağlantısı olmadığı sürece offline olarak izleme imkânı bulunmamaktadır.
Sisteme giriş yaptığınız anda aldığınız kurs için Güncel Eğitimlerim seçeneği altında Kursa Başla butonu ile başlamanız mümkündür.
Evet, internet bağlantısı olduğu sürece Android cihazlar için Google Chrome , İOS cihazlar için Safari uygulaması ile izleme imkânı bulunmaktadır.
Sağ üst köşede bulunan avatarınıza ait Profilim butonu ile Kayıt Bilgileri ekranından takip edebilirsiniz.
Evet. 0.5x seçeneği ile yavaşlatma, 1.25x – 1.5x – 2x seçenekleri ile hızlandırmak mümkündür.
Arşive eklenmiş bir videoyu Tekrar İzle butonu ile dilediğiniz kadar izleyebilirsiniz.
Eğitim panelinize giriş sağladığınızda sol tarafta bulunan Tamamlanmış Eğitimlerim paneline tıklayarak tamamlanan eğitimi tekrar edebilirsiniz.
Ana ekranda yer alan Hatırlatmalar bölümünde ders için uyarı ekrana gelmektedir. Hemen altında bulunan Tekrar izle butonu ile sisteme kaydolan dersi izleyebilirsiniz.
Kursadresi.com üzerinden Şifremi Unuttum! Bağlantısına tıklayarak yeni şifrenizi alabilirsiniz.